Gizlilik Politikası

Aksi belirtilmedikçe , site içerinde yer alan bilgilerin telif hakkı Drnatureco.com’a (Bu metinde “Drnatureco.com” olarak kullanılacaktır) aittir. Drnatureco.com kişisel gizliliğinize saygı duyar. Bu politika ne tür bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler.

Site ziyaretçisi, şahsi herhangi bir bilgi vermeden siteyi ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden faydalanabilir. Ancak bazı bölümlere girebilmeniz ya da bazı hizmetlerden faydalanabilmeniz için üye olmanızın gerekebilir.

Üye olabilmeniz için şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir. Sitemizde bilgi kaybı, bilginin izin verilmeyen kullanımı ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış/şifrelenmiş bir alanda saklanmaktadır . Bilgi saklanan bölümlere sonradan erişiminiz güncelleyebilmeniz mümkündür. E-posta adresi ve posta adresi, telefon numarası gibi bilgiler yalnızca Drnatureco.com’un standart site üyeliği, aşamasında irtibat amacıyla kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi izinleri ile ilgili forma girdiğinde veri tabanına kaydedilebilir.

Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Üyelik iptali ile sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir. Drnatureco.com hiçbir şekilde standart toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Drnatureco.com , kendisinden istenen bilgi elindeyse ilgili makama sağlayabilir.

Drnatureco.com adresini güvenle kullanabilirsiniz.